fbpx

таг: Ердал

Бабунски и Тотре повикани во А репрезентацијата

0
Македонските репрезентативци, Ердал Ракип (Малме) и Адис Јаховиќ (Гестепе) поради повреда нема да се стават на располагање на тимот за подготовките и натпреварите...