fbpx

таг: „Енфилд“

Шок за Сити, Ливерпул изненаден,Челси сигурен

0
Возбудливо на „Енфилд“ каде Ливерпул испушти убава предност и на крај освои само бод против Брајтон и одигра (2-2). Хендерсон со прекрасна...