fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Енрике

Претседателот на Атлетико за Суарез: Отсекогаш знаевме дека е најдобриот центарфор...

0
Претседателот на Атлетико, Енрике Серезо по мечот со Валенсија (3:1) ги процени шансите на тимот за победа во Ла Лига и ја коментираше...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави