fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: Енис

По тримесечна пауза Барди се врати на теренот

0
Македонскиот фудбалски репрезентативец Енис Барди синоќа го одигра првиот меч за шпанскиот прволигаш Леванте по речиси тримесечна пауза поради повреда на рбетот. ...

Енис Барди по двомесечна пауза повторно тренира со Леванте

0
Македонскиот фудбалски репрезентативец Енис Барди го одржа првиот тренинг со соиграчите во Леванте по двомесечна рехабилитација по повредата на ’рбетот, јавија денеска шпанските...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави