таг: елиминираше

“Нашиот месар ја сече продолжената рака на kатарците”

0
Баерн Минхен го елиминираше ПСЖ во осминафиналето, во Лигата на шампионите. Баварците во двата натпревари...

ВИДЕО / Резервистите на Чави ја запечатија судбината на Билбао

0
Барселона му се „одмазди“ на Атлетик Билбао откако го елиминираше во Купот на Кралот, победувајќи го во...