fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: елиминирани

Познато е како ќе изгледа новиот грб на Интер

0
Ден откако беа елиминирани од Купот на Италија од Јувентус, челниците на Интер решија да ги израдуваат...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави