fbpx

таг: елиминирана

Врањеш заработи отказ и веќе нема да биде селектор на Словенија

0
Најголемото разочарување на ЕП, е селекцијата на Словенија која беше елиминирана уште во првата фаза, Љубомир Врањеш не е повеќе предводник на...