таг: елиминираа

ВИДЕО / Ривер елиминиран, клучниот гол го постигна голманoт

0
Фудбалерите на Интернасионал го елиминираа аргентинскиот тим Ривер Плејт во осминафиналето од Копа Либертадорес. Натпреварот...