таг: Експедицијата

Струга Трим Лум во Виљнус, денеска прв и последен тренинг

0
Експедицијата на Струга Трим Лум од синоќа е во Виљнус, каде утре со почеток од...

Реал нема да се врати во Мадрид поради снежните врнежи

0
Експедицијата на Реал нема да може да се врати во Мадрид во скоро време поради обилните снежни врнежи во Шпанија. Како што објави...

Паника во Торино, Јуве нема да го игра дербито со Милан!?

0
Експедицијата на Јувентус мораше да го одложи гостувањето во Милано на неодредено време, каде ги чека големо дерби во Серија А в...