fbpx
4 C
Skopje
сабота, март 6, 2021

таг: Експедицијата

Реал нема да се врати во Мадрид поради снежните врнежи

0
Експедицијата на Реал нема да може да се врати во Мадрид во скоро време поради обилните снежни врнежи во Шпанија. Како што објави...

Паника во Торино, Јуве нема да го игра дербито со Милан!?

0
Експедицијата на Јувентус мораше да го одложи гостувањето во Милано на неодредено време, каде ги чека големо дерби во Серија А в...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави