таг: ексклузивното

Пандев: Жалам што го напуштив Наполи во тоа време

0
Во ексклузивното интеврју за „Кориере дело Спорт“, македонскиот прославен фудбалер Горан Пандев се отвори на многу интересни теми и направи едно ретроспектива на...