таг: ексклузивните

Една македонска телевизија преговара за ТВ правата за ЕП во ракомет

0
ТВ Аренаспорт ги има ексклузивните ТВ права за натпреварите од ЕУРО 2022 во ракомет, тоа значи дека сите во Македонија националната ракометна репрезентација...