таг: ексголманот

Донарума се врати во Милано и го дочека навредлива порака: Го*но...

0
Џиџо Донарума, екс-голманот на Милан кој летово се пресели во Пари Сен Жермен се врати во Милано со репрезентацијата на европскиот првак Италија...