fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Езѓан

Алиоски за прв пат во тимот на колото во Премиерлигата

0
Македонскиот репрезентативец Езѓан Алиоски за прв пат во кариерата се најде во тимот на колото во Премиерлигата, откако во средата го постигна својот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави