таг: егал

ВИДЕО: МЗТ Скопје Аеродром непријатно изненаден во Бања Лука!

0
Едно егал полувреме, првото, и очајно одиграно второ полувреме за МЗТ Скопје на вториот меч од вториот кој деновиве се игра во...