таг: дуели

Поради коронавирусот одложени 8 дуели во кошаркарската Евролига

0
Раководството на кошаркарската Евролига одложи вкупно осум дуели, кои требаше да се одиграат утре и задутре, поради зголемениот број заразени со коронавирус во...

ВИДЕО: Ова нема никогаш да го простам-Летечкиот Македонец објави видео од...

0
Сум имал дуели на стаза и тоа доста жестоки и тоа е дел од играта,...

Лига Европа вечерва ќе ги добие своите полуфиналисти

0
На вечерашните реванш дуели од четвртфиналето, ќе се дознаат полуфиналистите од Лигата на Европа. Манчестер...