таг: дуелите

Викендов со дуелите од 23-то коло стартува третиот циклус на натпревари...

0
Викендов со дуелите од 23-то коло стартува третиот циклус на натпревари во Првата македонска фудбалска...

Романија и Чешка се противниците на Македонија за пласман на Светското...

0
Денеска се одржа ждрепката за бараж дуелите за пласман на Светското ракометно првенство кое во 2023 ќе се одржи во Шведска и Полска....