fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Дрогба

Синот на Дидие Дрогба најде клуб во Италија

0
Исак Дрогба, синот на Дидие, кариерата ќе ја продолжи во Италија. Исак е роден во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави