таг: Дрејмонд

Дрејмонд Грин: Ниту еден играч во НБА не игра одбрана ангажирано...

0
Кошаркарот на Голден Стејт, Дрејмонд Грин е уверен дека неговиот соиграч Стивен Кари треба да биде еден од претендентите за МВП титулата оваа...