таг: дрес

Митев: Овој тим има потенцијал, ќе го покажеме тоа

0
На оваа средба првите минути во „црвено-жолтиот“ дрес ги одигра Марко Митев. Тој ја доби довербата, постигна еден гол од два обиди. Меѓу...

ВИДЕО: Изненадување за Џани со новиот дрес – погледнете ги овие...

0
Погледенте го светскиот дрес со нашите препознатливи елементи. Со Џани малку се шегуваа од Фудбалската федерација на Македонија, погледнете ги овие емоции....