таг: дојдено

Вујовиќ: Вардар не е оној од шампионските денови, но мораме да...

0
Тренерот на Вардар, Веселин Вујовиќ, смета дека е дојдено крајно време да се прекине серијата од четири порази во Лигата на шампионите. Шанса...