таг: Доскорешниот

Пандев откри што ќе работи откако ќе го напушти фудбалот

0
Доскорешниот капитен на македонската фудбалска репрезентација заедно со тимот вчера се вратија во Македонија, по Европското првенство во фудбал (ЕУРО 2020). ...