таг: доминација

Украина пресилна за Македонија

0
Украина уште еднаш ја покажа својата доминација во Златна европска лига, победувајќи ја Македонија со...

Бекам го навраќа филмот: Фергусон пред меч ме натера да се...

0
Манчестер Јунајтед пред 20-тина години имаше сурова доминација во Англија. Фудбалерите на Јунајтед и денес, иако многумина во пензија, говорат за човекот кој...