таг: доминантно

Ред Бул делува доминантно, пет победи на пет трки

0
Екипата на Ред Бул делува доминантно во Формула 1 и ако денот по утрото се...

Богдановиќ го прати Дончиќ „по бурек“ (видео)

0
Богдан Богдановиќ и Атланта доминантно ја стартуваа новата сезона во НБА-лигата, демолирајќи го составот на Далас со убедливи 113-87. Српскиот шутер реализираше...