таг: доминантен

Работнички со лекција за Академија ФМП

0
Најтрофејниот македонски кошаркарски колектив Работнички одигра доминантен натпревар и славеше над Академија ФМП (100-77) во рамки на шестата рунда во Првата лига. ...