таг: долгорочен

Ансу Фати: Мора да се подобрам, Бускетс и Куман вчера сакаа...

0
Ансу Фати денеска стави официјален потпис на долгорочен договор со Барселона до 2027-ма година, неполни 24 часа по натпреварот во Лигата на шампионите...

Барселона му понуди на Вајналдум долгорочен договор

0
Барселона му понуди долгорочен договор на играчот од средниот ред на Ливерпул, Џорџино Вајналдум, пренесува „Football Insider“....