таг: договороил

Познати деталите од договорот помеѓу Барселона и Серхио Агуеро

0
Аргентинецот Серхио Агуеро (33) договороил соработка со Барселона. Медиумите тврдат дека е завршена работата, а по завршувањето на сезоната, каде Манчестер Сити има...