таг: догворите

Барселона ги врза Перез де Варгаз и Циндриќ до 2025 година

0
Каталонскиот ракоетен гигант Барселона ги продолжи догворите со двајца клучни играчи. Како што јавуваат шпанските медиуми дресот на Барса до 2025 година ќе...