fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: добавувачкиот

Постои интерес за факторингот, но се уште има многу простор за...

0
Постои интерес за факторингот и добавувачкиот факторинг како алтернативни финансиски инструменти, но се уште има многу простор за едукација, е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави