таг: дише

Елмас: Ќе биде тежок натпревар, но јас верувам во моите соиграчи...

0
Денес македонската спортска јавност дише заедно со нашата фудбалска репрезентација. Момците од зелениот терен вечерва ќе се обидат да ја совладаат Италија...