fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Дисциплинската

Мендеш кој го повреди Нејмар, суспендиран на 3 натпревари

0
Дисциплинската комисија на Француската професионална фудбалска лига донесе одлука за казната на Тијаго Мендеш кој доби црвен картон на натпреварот од 14. Коло....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави