fbpx

таг: „Дие

На Вимблдон беа намнестени два натпревари, паника меѓу германските тенисери

0
Германскиот весник „Дие Велт“ тврди дека два меча на овогодинешниот Вимблдон се наместени. „Дие Велт“ доби извештаи за големи исплати и...