fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Демирал

ФОТО: Кој краде во соблекувалната на Јувентус? Му го украл телефонот,...

0
Мерих Демирал се одлучи утрово за прилично храбар потег. Скришно му го земал телефонот на Хуан Квадрадо,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави