таг: делегираше

Познати се судиите за последниот европски натпревар годинава на Еурофарм Пелистер

0
Европската ракометна федерација ги делегираше официјалните лица за натпреварите од шестото коло во Лигата на Европа. Тимот на Еурофарм Пелистер ќе се...