fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: дебитираше

Реми на Тухел на дебито на клупата на Челси

0
Новиот менаџер на „сините“ дебитираше со реми против Вулверхемптон. Само еден ден откако официјално беше промовиран како наследник на Френк...

Покетино малку разочаран по ремито на дебито во ПСЖ

0
Маурисио Покетино синоќа дебитираше на тренерското место во Пари Сен-Жермен со нерешени 1:1 на гостувањето кај Сент Етјен. Овој натпревар беше прв...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави