fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: дебитантски

Џинот од Конго има една цел: Сакам да му го земам...

0
Изминатиот ден донесе неколку дебитантски настапи на Светското првенство во Египет. Еден од нив беше оној на репрезентацијата на ДР Конго која загуби...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави