fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Дастин

Американецот Порие го шокираше Мек Грегор – Ирецот нокаутиран уште во...

0
Американецот Дастин Порие го победи Ирецот Конор Мек Грегор во главната рунда на УФЦ 257 во Абу Даби. Пори го нокаутира Мек...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави