fbpx
1 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Даниил

Медведев: Се надевам дека ќе освојам голем трофеј еден ден

0
Рускиот тенисер Даниил Медведев беше во одлична форма, но не успеа да му парира на Новак Ѓоковиќ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
1.5kmh
0 %
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °
пет
4 °

Последни објави