таг: грешката

Реал Мадрид може службено да го загуби мечот против Хетафе!?

0
Каталонскиот весник „Спорт“ ја потенцира грешката на Реал Мадрид која може да им ја одземе победата. Bо 84. минута Едуардо Камавинга излезе од...