таг: гренд

Бекер: Новак мора да попушти и да се вакцинира

0
Осумкратниот гренд слем шампион и поранешен тренер на Новак Ѓоковиќ, Борис Бекер го повика Србинот да „попушти“ и да се вакцинира за КОВИД-19...