таг: Гоџа

Олимписката шампионка Гоџa се повреди пред Игрите во Пекинг

0
Италијанката Софија Гоџа се повреди пред Зимските олимписки игри што ќе се одржат во Пекинг. На вчерашната трка во Кортина д’Ампецо во супервелеслалом...