таг: Голот

Енис Барди: Победа за да ја кренеме атмосферата!

0
Македонскиот репрезентативец Енис Барди, кој завчера го даде голот од пенал за реми против Финска во првиот...

Анчелоти по победата на Реал: Винисиус ме изненадува со една работа

0
Реал Мадрид ја победи Севилја со голот кој Винисиус го постигна во самиот финиш од средбата. Домаќините извлекоа максимум од средбата на...

ВИДЕО: Кој друг ако не Роналдо !

0
Аталанта поведе против Јунајтед со голот на Јосип Иличиќ од еден удар директен по голот на тимот од Манчестер, а израмнувањето стигна во...

ВИДЕО: Голот на Бензема против Челзи требаше да биде поништен

0
Голот кој го постигна Бензема требаше, според тврдењето на шпанскиот експерт за судење Хуан Андухар Оливера, да...

ВИДЕО: Уште сега е познат еден конкурент за наградата гол на...

0
Голот е постигнат во Бундеслигата. Фудбалерот на Баер Леверкузен, Надим Амири постигна фантастичен гол за својот тим во рамките на...