таг: голеада

Наполи на крилјата на Македонецот: Два гола на Елмас против Лестер...

0
Наполи и Лестер ни приредуваат вистинска голеада во Неапол. По 53. минути игра на семафорот стои преднсот од 3-2 за неаполитанците, а најголема...