таг: гласините

Навивачите на Интер со транспарен јасно им кажаа на кинеските сопственици...

0
Се погласни се гласините дека Ромелу Лукаку ова лето би можел да го напушти тимот на Интер. Гласините дека најдобриот стрелец...