таг: Гисласон

ОФИЦИЈАЛНО: Гисласон останува селектор на Германија до 2024 година!

0
Алфред Гисласон го продолжи договорот со репрезентацијата на Германија непосредно пред почетокот на Европското првенство 2022. „Задоволен сум што можам да продолжам...

Алфред Гисласон останува селектор на Германија

0
Алфред Гисласон го продолжи договорот со репрезентацијата на Германија непосредно пред почетокот на Европското првенство 2022. „Задоволен сум што можам да...