fbpx
4 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Герет

Бејл за момент потсети зошто заработува милиони

0
Герет Бејл играше вечерва против Манчестер Сити. Сепак, Велшанецот не му помогна на тимот на...

Герет Бејл може да направи огромен проблем за Реал

0
Герет Бејл може да направи огромен проблем за Реал Мадрид следната сезона. Велшкиот фудбалер во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави