fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Гатузо

Гатузо: Не е нормално, играчите на Гранада само лежеа на тревата

0
Тренерот Наполи Џенаро Гатузо бил бесен поради играчите на Гранада. Наполи славеше со 2:1 вечерва...

Гатузо: Не разбирам зошто играчите во Италија се казнуваат за пцуење

0
Тренерот на Наполи, Џенаро Гатузо смета дека Лоренцо Инсиње не требаше да биде исклучен на мечот од 12. коло на италијанскиот шампионат со...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави