fbpx

таг: „Газето

Аталанта најдобра екипа во Серија А во изборот на „Газета дело...

0
Реномираниот италијански спортски весник „Газето дело Спорт“ ја избра Аталанта за најдобра екипа во Серија А за 2020 година. Тимот од Бергамо...