fbpx
15.8 C
Skopje
недела, септември 19, 2021

таг: Вчеера

ТРАГЕДИЈА: Почина Ристе Тутунков од ФК Брегалница

0
Вчеера во 41 година од животот, ненадејно почина Ристе Тутунков кој беше голман во сите пионерско-младински школи на фудбалскиот клуб Брегалница. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
15.8 ° C
16.8 °
15.8 °
82 %
1kmh
0 %
саб
16 °
нед
31 °
пон
33 °
вто
26 °
сре
17 °

Последни објави