таг: Вулверхемптон

Вулверхемптон е заинтересиран за играчот од средниот ред на Јувентус

0
Англискиот премиерлигаш Вулверхемптон е заинтересиран за играчот од средниот ред на Јувентус, Артур Мело. Менаџерот...

VIDEO / Пепе и Лаказет, за нова победа на Арсенал

0
Арсенал забележа голема победа со резултат 2-1 против Вулверхемптон, во рамките на 20. коло во Премиер лигата....