таг: втоиот

Бадел 1862 го совлада Триглав во WABA лигата

0
Кошаркарите на Бадел 1862 стигнаа до голема победа во втоиот круг од натпреварите во женското издание на Јадранската лига. Пред македонскиот претставник падна...